Kom i kontakt med oss

Vi är ett lokalt elbolag som aldrig har långt till våra kunder – oavsett var de befinner sig. Ring, maila eller besök oss gärna om det är en fråga du vill diskutera eller ha svar på.

 

Kontakt

Östra Kinds elkraft

0321-53 02 00

info@ostrakindselkraft.se

Postadress

Box 6004 514 06 Dalstorp
Besöksadress
Gundlabo 514 61 Dalstorp

Öppettider

Vardagar: 07.00-16.00 Lunchstängt: 12.00-13.00
Öppettider växel
Vardagar 08.00-15.00 Lunchstängt: 12.00-13.00

Vi som jobbar på Östra Kinds Elkraft

Martin Lyckviken

VD
0321-53 02 00

martin@ostrakindselkraft.se

Per Andersson

Driftchef, Arbetsledare
0321-53 02 07

per@ostrakindselkraft.se

Christian Jackmar

Elingenjör
0321-53 02 04

christian@ostrakindselkraft.se

Alf Rosell

Beredare
0321-53 02 02

alf@ostrakindselkraft.se

Sebastian Andersson

Ekonomi, kundtjänst
0321-53 02 19

sebastian@ostrakindselkraft.se

Arbnora Zekaj

Kundtjänst
0321-53 02 06

arbnora@ostrakindselkraft.se

Madelene Bäckman

Kundtjänst
0321-53 02 18

madelene@ostrakindselkraft.se

Gustav Lindberg

Beredare/Montör
0321-53 02 12

gustav@ostrakindselkraft.se

Johnny Claesson

Montör
0321-53 02 11

johnny@ostrakindselkraft.se

Erik Rosell

Montör
0321-53 02 05

erik@ostrakindselkraft.se

Samuel Modin

Montör
0321-53 02 15

samuel@ostrakindselkraft.se

Oscar Ekman

Montör
0321-53 02 00

oscar@ostrakindselkraft.se